Російський олігарх Олег Дерипаска, за лічені хвилини збіднілий на 2 мільярди доларів після введення американських санкцій, робить все можливе, щоб тримати своє особисте життя під секретом. Але виходить у нього не дуже. Гаразд, не будемо зараз про злощасну Настю Рибку. Давайте поговоримо, наприклад, про дітей.

Своїх дітей від Поліни Юмашевої президент "Русала" теж ховає: в мережі не знайти жодної фотографії спадкоємців Дерипаски. А вони, до речі, досить симпатичні хлопці. Про це повідомляє Telegram-канал Super.Старшій дитині Дерипаски 17 років, і звуть його Петро. Саме його, за словами глави СКР, в минулому році зняли з ліхтарного стовпа, коли він вигукував слова в підтримку головного опозиціонера Олексія Навального. Петя навчається в Британії, але літні канікул зазвичай проводить в Росії.Ось, наприклад, на минулих канікулах Дерипаска-молодший вступив в Літню екологічну школу і пішов разом з такими ж екоентузіастами досліджувати багатства російської матінки-природи.Все літо Петро жив в самому звичайному шкільному таборі і поїдав гречку з каструлі. Знайомі Петі розповіли журналістам, що він досить нетовариський: хлопець нібито боїться, що друзі будуть використовувати його в своїх коритсних цілях.
 Доньці Дерипаски Маші зараз 15 років, любові брата до комах і корінь вона не поділяє. Дівчина теж вчиться в Англії, а літо проводить на найдорожчих курортах світу. Маша любить відпочивати в компанії своєї родички - внучки Бориса Єльцина Маші Юмашевої: дівчата розсікають на величезній яхті по побережжю Сен-Барта і Корсики.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що новий список санкційний подарунок Росії від Білого дому потрапив в саму точку. Рубль по відношенню до долара і євро опустився до рівнів, не бачених з середини 2017 року. Крім усього, акції вітчизняних компаній впали практично на 50%. Тема обговорення викликала в соціальних мережах справжню бурю, на коментарі і фотожаби користувачі не пошкодували сил.