Міністерство закордонних справ Росії продовжує наполягати на тому, що українська сторона взяла в заручники членів екіпажу судна "Норд" з анексованого Криму. Крім того, надходять погрози про відповідні заходи.

Офіційний представник МЗС Марія Захарова заявила про заходи у відповідь на брифінгу в Москві.

"Під надуманими приводами наших моряків фактично утримують в заручниках на території України. Кожен раз при спробі перетину кордону в Києві придумують все нові причини - щоб не відпустити екіпаж до своїх родин", - наполягають в МЗС.

Захарова називає ситуацію з судном "цинізмом, який зашкалює". При цьому вона звинувачує українську сторону в лицемірстві і говорить, що Україна заявляє про відданість демократії і верховенства права, а насправді "знущається над простими людьми". І вимагає від особи РФ припинити ці знущання.

Популярні новини зараз

Крихітний купальник Олі Полякової зрадницьки засвітив найінтимніше: "Прекрасна і без макіяжу"

"Ще вчора мишей ловив": київський секонд-хенд влип у гучний скандал через підозріле хутро

Кароль розставила всі крапки над "і" у романі з Баланом: "Він моє життя"

Пішов з життя зірка "Інтернів" і син відомої актриси: "Який біль!"

Показати ще

При цьому вона підкреслює, що Росія залишає за собою право на застосування відповідних заходів, поки громадяни РФ не будуть випущені з території України. Також звучали від представника МЗС про те, що Росія розраховує на засудження з боку світової спільноти дій відносно членів екіпажу "Норду".

Раніше Держприкордонслужба України повідомила, що команда судна "Норд" в ніч на 8 квітня зробила спробу залишити територію України через автомобільний пункт пропуску "Гоптівка" в Харківській області з дипломатичними номерами РФ. Але не змогли цього зробити, тому що пред'явили документи, що не дають права на перетин кордону.

Також після виявлення, що всі громадяни мають російські паспорти було помічено, що окупаційні власті робили спроби термінової передачі екіпажу українські паспорти, які зберігалися у них вдома.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа"Володимир Путін виділив колишнім українським військовим, які проживають в Криму, одноразову матеріальну допомогу.