Захарова знову вибухнула брудними погрозами на адресу України

поділитись
Захарова впевнена, що причини затримання екіпажу надумані

Міністерство закордонних справ Росії продовжує наполягати на тому, що українська сторона взяла в заручники членів екіпажу судна "Норд" з анексованого Криму. Крім того, надходять погрози про відповідні заходи.

Офіційний представник МЗС Марія Захарова заявила про заходи у відповідь на брифінгу в Москві.

"Під надуманими приводами наших моряків фактично утримують в заручниках на території України. Кожен раз при спробі перетину кордону в Києві придумують все нові причини - щоб не відпустити екіпаж до своїх родин", - наполягають в МЗС.

Захарова називає ситуацію з судном "цинізмом, який зашкалює". При цьому вона звинувачує українську сторону в лицемірстві і говорить, що Україна заявляє про відданість демократії і верховенства права, а насправді "знущається над простими людьми". І вимагає від особи РФ припинити ці знущання.

При цьому вона підкреслює, що Росія залишає за собою право на застосування відповідних заходів, поки громадяни РФ не будуть випущені з території України. Також звучали від представника МЗС про те, що Росія розраховує на засудження з боку світової спільноти дій відносно членів екіпажу "Норду".

Раніше Держприкордонслужба України повідомила, що команда судна "Норд" в ніч на 8 квітня зробила спробу залишити територію України через автомобільний пункт пропуску "Гоптівка" в Харківській області з дипломатичними номерами РФ. Але не змогли цього зробити, тому що пред'явили документи, що не дають права на перетин кордону.

Також після виявлення, що всі громадяни мають російські паспорти було помічено, що окупаційні власті робили спроби термінової передачі екіпажу українські паспорти, які зберігалися у них вдома.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа"Володимир Путін виділив колишнім українським військовим, які проживають в Криму, одноразову матеріальну допомогу.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
Захарова, Норд, Україна, судно
Многие украинские чиновники часто забывают, что обеспечивают их налогоплательщики
0
0
16:28 15.07.2018
Він також висловив переконаність, що немає жодного демократа, який міг би його перемогти
0
0
15:55 15.07.2018
Соратник президента РФ здав з потрухами всі плани Кремля щодо вторгнення в Україну
0
0
13:16 15.07.2018
Мова йде про 12 шпигунів з Росії, яких раніше в США звинуватили у хакерських атаках на мережі Демократичної партії
0
0
11:52 15.07.2018
Сенатори закликали Трампа скасувати рандеву з російським Президентом
0
0
11:43 15.07.2018