Скандально відомий народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін справив у соціальних мережах справжній фурор: в одному з останніх інтерв'ю нещасний утікач поскаржився на політичні репресії, про які, до речі, віщав на фоні розкішного особняка.

Як повідомляє портал Рoliteka, відповідний відеоролик в мережу виклав блогер Сергій Іванов.

“Этот созыв, когда туда приходишь, особенно первые годы, чувствуешь себя там инородным телом. Там ходят, да я не буду даже подбирать слова, такие черти махровые”, – говорить колишній “регіонал”.

Блогер пише, що його зацікавив лише один момент, коли Добкін скаржиться на “чертей махровых”, які потрапили до Ради у цьому скликанні, і серед яких "його аристократичній натурі" дуже некомфортно.

"Я не ідеалізую кадровий склад нинішнього парламенту, Боже збав. Скажу більше: він мені не подобається. Але коли бачиш, як брезкла, недорікувата, обросла кумедною свинячою щетиною істота з впевненим другим розміром цицьок, слюнявлячи огризок сигари, статечно розмірковує про недосконалість світу, наочним свідченням якої вона є, ти починаєш співчувати людям, які вимушені бачити її щоденно", – зазначив блогер.

Популярні новини зараз
Головне за 12 серпня: порча на путіна від Курилової, шкідливі звички Приходько, Полякова в Криму, а білоруси погодилися на війну Легендарна суддя з "Танців з зірками" Катерина Кухар розповіла, як очистилася після детоксу: "Час повертатися" Лідер "Бумбокса" Хливнюк знайшов у своїй пісні "Вахтерам" прогноз про Крим: "Нове життя" Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Його обурило, що нардеп скаржиться на переслідування під келих вина з креветками."Щодо політичних переслідувань, про які герой розповідає на фоні розкішного будинку з басейном, фланкуючих білявок, садівників і охоронців під келих вина з королівськими креветками, тут виникає логічне запитання: якщо це переслідування, то що ж для вас, к*рви, нормальне життя?" – пише Іванов.

Відео масово коментують користувачі мережі.

«Судять, судять… І ніяк не посадять, невже мало доказів? СЕПАРЮГА!!!!», «Фу і так хизуватись як воно афігенно живе на вкрадені бюджетні кошти, ці понти тварюки котра ніколи не вміла заробляти, гидко. Потвора про яку більше нічого додати», «Класно бути таким репресованим», «А на Донбасі люди голодують, поки деякі покидьки жеруть в два горла і сигари по 20 $ за штуку курять», «От яким чином настільки тупа істота отримала таку купу грошей?», «І це что досі не у в’язниці? Ну як так?», – йдеться в коментарях.