У понеділок, 15 травня, нарешті з'ясувалося, скільки насправді заробив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в квітні 2018 року.

Так, якщо вірити офіційній відповіді Кабінету Міністрів, зарплатня прем'єра склала 36,6 тисяч гривень. З цієї суми посадовий оклад склав — 17 895 гривень, надбавка за вислугу років — 6 442 гривні, надбавка за інтенсивність праці — 8 053 гривні, витрати на відрядження — 3 811 гривень, індексація — 374 гривні.

З цього можна зробити висновок, що прем'єр отримав за квітень зарплатню в два рази більше, ніж належить.

Також нагадаємо, що українським чиновникам підвищили зарплатню. Відповідні зміни були внесені до постанови уряду від 9 березня 2006 року № 268, пише в Facebook журналіст Валерій Калниш. Зокрема, документ додали пункт про надбавки за вислугу років.

Популярні новини зараз

Зеленський звернувся до українців та висунув вимогу: "Має бути соромно"

Яке свято 28 січня: чого не можна робити в цей день

Місиво з 11 автівок: пекельна аварія на трасі "Одеса-Київ" приголомшила Україну, трагічне відео

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

"Тепер, наприклад, чиновник, який пропрацював в органах влади більше трьох років отримає надбавку в 10%", – пише Калниш.

В результаті посадовий оклад мера Києва і до голів обласних рад встановлено в розмірі 15,4 тис. гривень, а мерам міст з населенням понад 1 млн осіб – 12,2 тис. гривень.
При цьому для першого заступника мера Києва та обласних рад встановлено оклад у розмірі 13,8 тис. гривень. Мерам інших міст залежно від їх групи підняли оклади до 9,8-11,9 тис. гривень.

Варто зазначити, що раніше Кабінет міністрів змінив структуру заробітної плати державних службовців, що зробить неможливим нарахування надмірних премій чиновникам. Відповідна ініціатива була підтримана на засіданні уряду в четвер, 25 січня.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що українські журналісти склали рейтинг найбагатіших народних депутатів. Враховувалося все: сума грошових заощаджень у банках, готівкою, наданими позиками і криптовалютою. Рейтинг очолив депутат від Блоку Петра Порошенка Олександр Урбанський зі своїми 2,48 млрд грн. Недалеко пішов нардеп Дмитро Голубов, також з фракції президента. Дохід Голубова становить 2,07 млрд грн. Наступний у рейтингу Ігор Котвицький ("Народний фронт") — з 0,77 млрд грн.