Урядовим комітетом було затверджено перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік. В цьому році в загальний план увійшло 26 об'єктів. Про це повідомив на офіційній сторінці в Facebook виконуючий обов'язки голови Фонду державного майна Віталій Трубаров.

Він пояснив, що в списку 18 об'єктів знаходяться в управлінні ФДМУ, серед яких чотири теплогенеруючих підприємства ("Херсонська ТЕЦ", "Дніпровська ТЕЦ", "Криворізька теплоцентраль", "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль") і п'ять обленерго ("Тернопільобленерго", "Запоріжжяобленерго", "Харківобленерго", "Миколаївобленерго", "Хмельницькобленерго"). Крім цього до переліку потрапили "Запорізький титано-магнієвий комбінат", "Президент-Готель", "Турбоатом", "Азовмаш", "Завод алюмінієвої фольги" і ВАТ" Оріана", якими управляє Фонд держмайна.

Трубаров підкреслив, що також пройде приватизація трьох підприємств: "Центренерго", "Одеський припортовий завод" і "Сумихімпром". Вона відбудеться в рамках прикінцевих та перехідних положень закону україни про "Приватизацію державного та комунального майна".

Два об'єкти великої приватизації перебувають в управлінні Міністерства аграрної політики та продовольства. Це "Аграрний фонд" та "Державна продовольчо-зернова корпорація України".

Популярні новини зараз
Йдеться майже про 10 тисяч гривень: скільки сьогодні мають отримувати українські пенсіонери "Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну
Показати ще

Три об'єкти великої приватизації перебувають в управлінні Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Це "Об'єднана гірничо-хімічна компанія", "Завод "Електроважмаш", "Дніпровський електровозобудівний завод".

Однак даний список об'єктів, за заявою Трубарова, ще повинен затвердити Кабінет міністрів.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua", у п'ятницю, 2 березня президент України Петро Порошенко підписав закон про приватизацію. Про це в Twitter повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

"Президент на Нацраді реформ підписав закон про приватизацію. Держава агресор не має права приймати в ній участь", - повідомив Цеголко.