Фінська компанія Wartsila відмовила в допомозі судоверфі "Залив" в окупованому Криму. Як повідомляє Телеграф, компанія не буде поставляти в Крим генератори.

Представники компанії пояснили, що співпраця з окупованої території може спричинити за собою санкції Європейського Союзу.

“Це питання ретельно розглядався, і було прийнято рішення, що це (поставка обладнання в Крим – ред.) не буде відповідати існуючому санкционному режиму. Тому Wartsila не може надати запитану обладнання", – прокоментували в Wartsila.

Виходячи з цього, завод не зможе своєчасно виконати замовлення російського Міністерства транспорту по будівництву аварійно-рятувального судна. Коли закінчиться будівництво - невідомо, спочатку судно планували здати в 2018 році.

Нагадаємо, що влітку минулого року стався міжнародний скандал: Siemens продав Крим чотири турбіни. Німецька компанія пізніше заявляла про готовність повернути отримані за угодою зі структурою «Ростеха» 150 мільйонів євро за незаконно опинилися в окупованому Криму турбіни. Тим не менш, арбітражний суд Москви відмовився за позовом німецького концерну Siemens повернути турбіни, які були відправлені в Крим.

Популярні новини зараз

Юрій Ткач на мить став чоловіком Наді Дорофєєвої, але йому не сподобалося: "Дантесом бути складно"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

А ось інший фінський виробник, Junttan, допомагає окупантам обладнанням при будівництві моста через Керченську протоку.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", користувачі Інтернету були шоковані новим перлом Путіна.