Директор з маркетингу російського банку "Точка" Яна Ганник заявляє, що знайшла "ідеальне" питання, яким, як вона вважає, можна перевірити політичну об'єктивність людини. Так, на своїй сторінці в Facebook Ганник пише, що це питання "чий Крим?".

"Сама відповідь при цьому для мене набагато менш важлива, ніж факт її наявності, пише вона. — Якщо починається щось в дусі "ой ні, я на політичні теми не відповідаю" або "ну, тут з якого боку подивитися" — це відразу ні. Якщо "звичайно наш, не укропів" та інші ура-патріотичні або навпаки лівонаправлені відповіді з перегинами, що свідчать про промиті мізки, — теж на вихід", - говорить вона.

Яна Ганник вважає, що цінність питання полягає в тому, що тема Криму оголює страхи і зважену позицію.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: зарплати в 35 тисяч, бортпровідники "здали" п'яну Волочкову, а Трінчер отримала від хірурга за невдалі груди

Чоловік віддав мамі своєї дівчини нирку, а та кинула його у відповідь і вийшла заміж за іншого

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Показати ще

У мережі спочатку почали жартувати з приводу цього інциденту.

А потім деякі коментатори погрожували Ганник доносом в трудову інспекцію і правоохоронні органи.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у вівторок, 5 червня російський актор Михайло Єфремов дав розгорнуте інтерв'ю популярному блогеру і журналісту Юрію Дудю. Зокрема, він висловився з приводу свого ставлення до України і до того, як повинен вчинити Кремль щодо сусідньої держави.

Скандальний Михайло Єфремов нерідко висміює політику Путіна по відношенню до внутрішніх проблем РФ, анексії Криму, Євромайдана і багатьох інших. Так, він вважає, що Росія повинна віддати Кримський міст Україні і поставляти газ в країну безкоштовно і тільки в цьому випадку, на його думку, країни зможуть примиритися.

"Треба їм цей міст віддати. Нехай вони беруть гроші за проїзд... З Кримом, мені здається, треба розбиратися з Україною саме грошима. Якщо Україні посилати газ безкоштовно 10-15 років, то цілком можна домовитися. А вони піднімуться на цьому", - вважає актор.

Єфремов, крім усього іншого, різко висловлювався про російський народ і називав їх ключовими рисами заздрісність і фальшивий патріотизм.

Нагадаємо, Україна і Росія підпишуть контракт на постачання українського урану до російського "Міжнародного центру по збагаченню урану".