Кожен регіон нашої держави має великий потенціал для розвитку, і навіть такі проблемні питання, як незаконний видобуток бурштину можливо перетворити на цивілізовану та прибуткову галузь економіки.

Про це заявив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута в ефірі рівненського регіонального телеканалу TVRivne1.

«Потенціал кожного клаптику землі в Україні – колосальний, у тому числі і потенціал Рівно. Я сьогодні зустрічав дуже прекрасних людей, в яких буквально горять очі і хочу сказати, всі, хто не уїхали із нашої країни, в тому числі із Рівно – це вже оптимісти. А що треба оптимістам? Їм потрібні чіткі маяки розвитку. Чіткі маяки – це стратегія, і от навколо цієї стратегії ми і будемо об’єднувати людей», – зазначив Сергій Тарута.

Засновник партії «ОСНОВА» привів у приклад незаконний видобуток бурштину в Рівненській області, заявивши, що при правильному підході цю проблему цілком можна перетворити на позитивний для регіону процес.

«Потрібно розробити правильну інвестиційну програму. Наприклад, якщо бурштин добувають, то це потрібно робити цивілізовано. Дати можливість кожній людині, яка хоче добувати, робити це з відповідальністю та на прозорих умовах, але залишати після себе не руїни цього регіону, а робити вклад в економіку. Потрібно зробити цивілізовану біржу, для того, щоб припинити контрабанду бурштину», – заявив Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій з омолодженим обличчям зібралася в Київ, але її не впізнали: сама на себе не схожа

З'їв бутерброд і "прописався" біля унітазу: українцям масово впарюють фальсифіковане вершкове масло

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

Лутковська пояснила, чому багато українців відмовляються від щеплення

Показати ще

Крім того, народний депутат додав, що готовий надати допомогу в розбудові української біржі бурштину, однак для цього необхідно спочатку ліквідувати всі наявні корупційні схеми.

«Я готовий допомогти в цьому питанні, я знаю багатьох, хто займається цим процесом цивілізовано. Це бізнесмени з Прибалтики і вони лідери цього бізнесу у світі. Потрібно залучити китайські компанії, зробити міжнародну біржу в Рівно по бурштину. Тоді кожен, хто офіційно видобуває бурштин може здати його на біржі. Необхідний цивілізований процес, без посередників, без тих, хто «кришує» нелегальний видобуток силовиків,прокурорів, працівників СБУ, поліцейських, чи бандитів. Адже саме вони заробляють на нелегальному видобутку бурштину, а ті хто його добуває сьогодні найменше за всіх мають», – констатував Сергій Тарута.

Дивіться: інтерв'ю з Сергієм Тарутою

Як повідомляв портал "Знай.ua", американці зашили позашляховик у бурштин.