24 лютого в ефірі телеканалу ZIK народний депутат Сергій Лещенко в черговий раз видав порцію брехні про програний суд бізнесменові Юрію Іванющенко.

Нардеп заявив, що програв суд з причини того, що суд визнав термін "смотрящий", який використовував Лещенко, терміном з тюремного жаргону, через що, мовляв, Лещенко і програв суд. Адвокати Іванющенка називають дане твердження "черговою грубою і зухвалою брехнею народного депутата".

"Апеляційний суд зажадав від Сергія Лещенка спростувати недостовірну інформацію про Юрія Іванющенка, а саме, про причетність до корупційних схем в Укрспирті і Держрезерві, причетності до підвозу т. н. титушек в ході Євромайдана, до причетності до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія, про те, що Іванющенко неодноразово був у розробці ГПУ, про те, що Юрій Іванющенко відповідальний за тіньові потоки Януковича. Як бачимо, р-ну Лещенко спростовувати і спростовувати брехню і ахінею, яку він наговорив", - зазначив адвокат Іванющенко Євген Вічок.

Нагадаємо, раніше Лещенко стверджував, що суд зобов'язав його виплатити Іванющенко 500 гривень. Адвокати Іванющенко спростували і це твердження, оскільки ця сума - це обов'язкове відшкодування судових витрат, сплачених в бюджет і суд за законом зобов'язаний був стягнути цю суму з Лещенком.

Адвокати бізнесмена і далі мають намір відповідати на кожен факт чорного піару стосовно Юрія Іванющенка. Так, інформація щодо його нібито причетність до злочинів під час подій Революції Гідності була неодноразово спростована у судах, у тому числі в Європейському суді. "З нашого клієнта зняті будь-які санкції, в Європі, однак низка ЗМІ продовжують кампанію проти Юрія Іванющенка. Кожне неправдиве згадка нашого клієнта в пресі буде розцінено як провокація і доведено до суду з вимогою його спростування", - додав адвокат бізнесмена Юрій Колесников.

Популярні новини зараз
Навіть природа на нашому боці: синоптик розповів про погоду в Україні у грудні Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності"
Показати ще