Надання Україні летальної зброї від США – контрпродуктивний захід, адже подібна допомога стала б у нагоді ЗСУ ще у 2014 році, а не зараз, коли дипломати намагаються мирно вирішити питання на переговорах у Мінську.

Відповідну думку в ефірі одного із телеканалів висловив лідер політичної партії "Основа" Андрій Ніколаєнко.

На даний момент наша армія відчуває гостру необхідність в зовсім інших видах оснащення:

"Зараз необхідна не тільки зброя, скільки ефективний засіб радіолокаційної боротьби, розвідки, наведення. Не до кінця зрозуміло, чому на тлі підписання Мінських угод надають таке озброєння. Сьогодні український оборонний компекс здатний забезпечувати повноцінно – цим потрібно було займатися попередні три роки", - запевнив політик.

У якості конкретного прикладу Ніколаєнко згадав про ракету вітчизняного виробництва "Стугна", яка являється відмінним інозменим аналогом: досі ніхто не створив більшого комплексу.

Популярні новини зараз

Ані Лорак різко змінилася, тепер вона блондинка і схожа на дівчинку-підлітка: "Бойфренд не впізнає"

Лорак і Лазарєв таємно побралися? Фото у весільній сукні з пишної "церемонії" спливли в мережі

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Молоденька дружина Віктора Павліка розпустилася після весілля: принади без ліфчика побачили всі

Показати ще

"Потрібно визначитися. Якщо ми кажемо про дипломатичний спосіб, то потрібно робити зусилля на мирних перегорах, змінювати формати та підходи. Я проти того, щоб Україна була розмінною монетою у війні між США та РФ, щоб Америка робила з України буферну зону ціною українців", - підкреслив лідер "Основи".

Ніколаєнко впевнений: криваві події в Сирії цілком реальний сценарій і для України. Крім того, помітні суттєві суперечності між заявами з боку чинної влади та секретаря РНБО.

Якщо перша позиція зводиться до так званої "точки неповернення", то Олександр Турчинов наголошує на ймовірній небезпеці під час російсько-білоруських військових навчань "Захід-2017".

Як повідомляв портал "Знай.ua",  візит міністра оборони США пов'язали з наданням України летальної зброї.