Любов серед війни: мережу довело до сліз зворушливе фото сімейної пари українськіх бійців

поділитись
"Золото нації, справжня її еліта і нерозмінний депозит"

У мережі показали зворушливе фото подружньої пари – українських бійців "Каскаду" та "Анаконди", які несуть службу в самій гарячій точці на Донбасі, на "нулі". Відповідний знімок на своїй сторінці в Facebook виклав користувач Святослав Носов.

"Ось це і є Україна. Нащадки таких людей вийдуть на Марс, поки жирні від нафти раки будуть жувати попкорн з кисельовим, спостерігаючи матчі футбольних команд з далекого Заходу, з яким вони типу воюють. Але матчі, все-таки, дивляться. Це не вишиванка. Це та основна тканина, на якій вишивають інші. Золото нації, справжня її еліта і нерозмінний депозит. Рухи їх - як у хижаків, перехід від відпочинку до бою блискавичний, сон їх короткий, як у вовків, турбота про своїх, як у гіппо, рішення швидкі як у рисі, а вони діляться їжею як кит убивці", - продовжує він

 

На фото пара виглядає дуже щасливою, їхні очі сяють. І дивлячись на знімок, в голову навіть не приходить, що фото зроблено на донбаському фронті.

"Знай.uа" нагадує, що в Донецьку презентували збірник, виданий у пам'ять про ватажка незаконного збройного формування "Сомалі".
Про це повідомили прокремлівські ЗМІ і групи соцмереж.

У проросійській пресі опублікували стандартні "теплі слова" в пам'ять про загиблого. Повідомляється також, що до книги увійшли вірші та мемуари, присвячені бойовикам часів активної фази військових дій на території Донбасу.

Бойовики ОРДЛО, контрольовані Росією, вимагають передати їм більше 80 засуджених найманців в обмін на 15 ув'язнених український.
Про це в Facebook повідомила представник України в гуманітарній групі в Мінську, нардеп Ірина Геращенко.

"Представники ОРДЛО, повністю контрольовані РФ, включають цих росіян в списки "ополченців", вимагають від української сторони негайного звільнення беркутівців, терористів, росіян, вимагають передати їм більше 80 злочинців і кажуть, що віддадуть нам не більш 15 наших громадян. Це неприйнятно" , - написала вона.

Автор матеріалу: 
Катерина Санлитова
Теги: 
війна, любов, донбас
Канцлер назвала Сполучені Штати важливим партнером
0
0
19:09 20.07.2018
Лідер партії "За життя" закликав не танцювати під дудку Заходу
0
0
17:59 20.07.2018
Ещё до самого заседания конкурсной комиссии в СМИ попал список людей, которые, якобы, уже согласованы и утверждены на в структуру ГБР
0
0
16:29 20.07.2018
За словами Анни Левчук влада має навчитись дослухатись до проблем ринку праці, і вже виходячи з них, формувати державні замовлення на спеціальності у ВНЗ
0
0
15:26 20.07.2018
Демчина зізнався, що особисто написав заяву до НАБУ, аби його діяльність була перевірена на предмет корупції
0
0
13:27 20.07.2018