Любителі відправляти гумдопомогу зруйнували Донбас

поділитись
Кремль практично знищив український регіон

Російська агресія на окупованих територіях Донбасу призвела до того, що в регіоні практично гуманітарна та екологічна катастрофи.

Про це заявив глава українського МЗС Павло Клімкін під час виступу на Міжнародному форумі з безпеки в Галіфаксі, Канада. "На Донбасі зараз панує майже гуманітарна та екологічна катастрофа, оскільки значна кількість вугільних шахт - затоплені, водо- і електропроводи стають метою обстрілів, проте росіяни не реагують, оскільки вони задіяні в контрабанді, "чорних" і "сірих" операціях в регіоні", - заявив міністр і підкреслив, що вважає просто необхідним спонукати світову спільноту посилювати тиск на Російську Федерацію.

"Нам слід проявляти більше солідарності і здійснювати на Росію більше політичного тиску більшою кількістю санкцій, однак спільної позиції з цього приводу немає", - сказав Клімкін і зазначив, що світові потрібно скоординуватися і вибрати єдину лінію поведінки, щоб виграти гібридну війну, яку веде Кремль.

Експерти впевнені, що бойові дії, що ведуться зараз на окупованих територіях, ведуть не тільки до людських жертв, але і жертв гуманітарних та екологічних.

Клімкін про наслідки російської агресії на Донбасі


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, у Трампа зробили гучну заяву з приводу допомоги Україні.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Донбас, Росія, Клімкін, катастрофа
Суд визнав позичальників банкрутами
0
0
23:21 15.12.2017
Заступниця глави ВР різко висловилась про Білорусь
0
0
21:15 15.12.2017
На світовому ринку відновився інтерес інвесторів до країн з економіками, що розвиваються
0
0
19:10 15.12.2017
Вже з 1 січня зміни можуть запрацювати
0
0
18:24 15.12.2017
На жаль, ціла низка головних вимог, які прописані у реформі, досі не виконуються
0
0
17:55 15.12.2017