Майдан по-російськи: у Москві мітинг незгодних з перемогою Путіна

поділитись
У Москві зібрався півтисячний мітинг

На Суворовської площі в Москві пройшов мітинг "За чесні вибори", на якому зібралися близько 500 осіб.

"Учасники мітингу заявили про невизнання підсумків минулих виборів президента і необхідність докорінного реформування законодавства про вибори, також учасники мітингу заявили про необхідність зміцнювати коаліцію ліво-патріотичних сил, яка сформувалася біля Павла Грудініна", - написав у своєму Facebook координатор "Лівого фронту" Сергій Удальцов.

Мітинг охороняла велика кількість силовиків. Організаторами акції виступили представники Лівого Фронту, КПРФ, Об'єднаної Комуністичної Партії, РРП, партії Рот Фронт.

Як відомо, у неділю, 18 березня, в Росії відбулися президентські вибори. На дільницях вже підрахували 99% голосів: згідно з цими даними, в першому турі (як несподівано!) з величезним відривом перемагає Володимир Путін. Ці вибори стали для нього рекордними: агресор отримав понад 76% голосів.

За інформацією Центрального виборчого комітету, друге місце в рейтингу з великим відривом займає Павло Грудінін - за нього проголосували 11,79%. Далі за ним йде скандальний лідер Ліберально-демократичної партії Володимир Жириновський, за нього віддали свій голос 5,66%, слідом за скандалістом - не менш відома Ксенія Собчак: її господинею Кремля побачило 1,67% населення.

Обробивши 91,5% протоколів, у ЦВК зазначили, що проголосувати за нового президента Російської Федерації прийшли 67% громадян. Незаконні вибори також відбулися на території анексованого Кримського півострова. Крім України, про їх незаконність заявили Фінляндія, Естонія, Канада і низка інших країн.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Путін розповів, що буде робити наступні шість років. "Новий" президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що пріоритетним напрямком роботи під час нового (четвертого!) президентського терміну стане внутрішня повістка. При цьому Путін ні словом не обмовився про війну в Україні, санкції і проблеми у стосунках із Заходом. За його словами, головне – забезпечити зростання російської економіки і надати їй інноваційний характер.

Перша прес-конференція Путіна після виборів-2018

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
Москва, Путін, вибори, мітинг
Росія введе санкції проти України
0
0
12:23 19.07.2018
Міністри-іноземці в нахабну порушують Конституцію і закони України, зберігши паспорт США
0
0
12:15 19.07.2018
Мэр Одессы Геннадий Труханов отметил, что в рамках децентрализации власти на места переданы не только полномочия, но и обязательства, в том числе, бережное расходование бюджетных средств
0
0
12:03 19.07.2018
Деякі з них виступають за політику Трампа, інші підтримують Меркель, а у підсумку наші з вами інтереси все одно лишаються за бортом
0
0
11:57 19.07.2018
Саме він свого часу пропонував на центральній площі гільйотину для корупціонерів
0
0
10:45 19.07.2018