Макрон звернувся до президента РФ на "ти", наслідуючи приклад президента України Петра Порошенка. Президент Франції Еммануель Макрон не зовсім в чемній формі звернувся до Володимира Путіна на зустрічі обговорив з ним низку питань, не забувши і про Україну.

Президент Франції прилетів на переговори до російського лідера. Зустріч пройшла в Санкт-Петербурзі.

"Спасибі, дорогий президенте, дорогий Володимире! Спасибі також тобі і твоїй делегації за те, що ви нас вирішили прийняти тут, в Санкт-Петербурзі. Пройшов рік (з моменту візиту Путіна до Франції – ред.), і я вирішив восени минулого року прийняти твою пропозицію приїхати сюди, в Санкт-Петербург, сьогодні я цьому дуже радий", - зазначив Макрон.

Еммануель Макрон сказав у розмові з Путіним, що зараз настав такий момент, коли їх країни, як держави з особливим статусом (Франція і Росія) зможуть працювати спільно, оскільки є постійними членами Ради Безпеки ООН і мають глибокі історичні та міцні зв'язки у міжнародній політиці. Зокрема, Макрон висловив надію, що їхні країни зможуть працювати спільно за всіма напрямами і шукати багатосторонній підхід до міжнародної політики.

Популярні новини зараз

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Принесуть біду і бідність: які речі не варто купувати і зберігати в домі

Сумська розповіла, навіщо забезпечує 40-річну доньку разом з онукою: "Залишилася вдовою...я все їй дам"

Показати ще

Президент Франції уточнив, що його заява стосується України, Близького Сходу, Ірану і Сирії. Він упевнений, що разом вони зможуть консолідувати сили для знаходження спільних ініціатив.

Путін зазначив, що цю зустріч він хоче використовувати для повноформатного розмови про російсько-французьких відносинах. Президент РФ висловив готовність до обговорення з Макроном ключових міжнародних питань, у вирішенні яких зацікавлені як Франція, так і Росія".

Зустріч Путіна з Макроном:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в мережі був помічений черговий прийом команди президента Росії Володимира Путіна. Зокрема, на спільному фото низькорослий російський президент раптом став таким же високим, як і глава Франції Еммануель Макрон.

Дану деталь зауважив український політолог Олексій Голобуцький.

"Плаваючий" зростання Путіна знову порадував: 152 реальних і 170 сантиметрів росту номінальних його примудрилися "дотягнути" до 179-сантиметрового Макрона", - написав він у своєму Telegram-каналі.