Екс-глава СБУ Євген Марчук вважає, що розробку нового законопроекту про статус Донбасу та АТО відклали на наполягання західних партнерів.

"Я думаю, що про деякі формули, які в тому проекті були закладені, наші західні партнери сказали: "Давайте подумаємо", - заявив він в інтерв'ю "NewsOne".

Окрім того, Марчук пояснив, чому введення воєнного стану в Україні є загрозливим.

"Зараз вже момент упущений. Зараз, якщо оголосити режим воєнного стану на Донбасі, це, по-перше, нічого не дасть. А по-друге, там дуже багато таких процедур, з якими буде важко впоратися, тому що в законі про введення воєнного стану повинно бути сказано, що агресор - Росія. Москва відразу скаже, що це - оголошення війни. Але і це не головне. Головне, що наші західні партнери (без яких нам було б дуже і дуже важко і вчора, і сьогодні) поставлять дуже багато знаків питання", - додав екс-глава СБУ.

Популярні новини зараз

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

Вагітна дружина Віктора Павліка опинилася в лісі з сокирою і тортом - "Готуємося!"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", оскільки президент США Дональд Трамп виявився зовсім "не наш" для росіян і значно жорсткішим за Обаму, він може спровокувати свого колегу Володимира Путіна на новий спалах насильства на Донбасі.