Відчуваючи, що його скоро приберуть, ватажок бойовиків Олександр Захарченко вигадав байку про "Малоросію", щоб довести Кремлю свою значимість.

Таку думку висловив старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень Андрій Каракуц, - передає "Радіо Свобода".

За словами представника Націнституту, Захарченко скоріш за все відчував, що його можуть прибрати чи замінити, тому вдався до хитрого "маневру", щоб примазатись до політики Кремля. Вигадавши проект під назвою "Малоросія", він намагався показати, що ще чогось вартий і на нього можна розраховувати."Спочатку були заяви Путіна, що російський і український народи - "єдині". Потім був Азаров, який сказав, що він "скоро повернеться". Готується все до того, що Росія і далі буде просувати свою політику - повернути Україну під свій контроль. І угруповання "ЛНР" і "ДНР" - це плацдарм, щоб здійснювати атаки для підриву існуючої української влади", - підкреслив Каракуц.

Якщо так звана влада "ЛНР" не сприйняла маячню Захарченка, це може означати лише те, що це була позиція саме ватажка бойовиків.

Популярні новини зараз

Вербна неділя з 19 квітня по 2 травня: чого категорично не можна робити перед Великоднем

"Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%

Без п'яти хвилин тато Віктор Павлік осідлав мрію Пікалова - хай буде батл: "У старості щеня..."

Катерину Кухар не пустив на пляж небезпечний здоровань: "Немає місця"

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", представники Міністерства закордонних справ Молдови відреагували на маячню Захарченка та назвали проект "Малоросія" кричущим порушенням міжнародного права.