Стартував продаж елітного кабріолета Maybach Coupe, вартістю 2 734 000 євро. Серед 136 майбутніх власників вказано ім'я громадянки України Світлана Бевзи. Саме так звуть дружину міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.

Про це повідомляє французький таблоїд L'express. Машину вперше показали на Франкфуртському автосалоні, а експерти вже встигли охрестити її самим розкішним авто десятиліття. У найближчий рік випустять тільки 136 екземплярів кабріолета і всі вони вже отримали своїх власників.

Французьке видання дізналося інформацію про нібито майбутніх власників авто. Вони вказали їх імена, громадянство і пункти доставки покупки. У ньому є і двоє українців, які нібито зробили передзамовлення.

Це Валерій Хорошковський, якому машину повинні доставити в Монако, і Світлана Бевза - авто відправлять в Стамбул. Замовив собі новий Maybach Coupe і князь Монако Альбер Грімальді.

Ймовірно, мова йде про колишнього власника телеканалу "Інтер", який після Революції Переваги поїхав жити в Монако і про дружину глави Мінінфраструктури, який відзначився в ЗМІ своєю відпусткою в Туреччині.

Омелян відреагував на інформацію про нібито придбання його дружиною розкішного Maybach. Він спростував цю інформацію.

"Маячня. Ні я, ні моя дружина не замовляли авто, про яке йде мова. Ніякий інший. Стеля моїх мрій – вживана  Тесла, яку теж собі дозволити поки не можу. Але це було б прикольно: міністр, який публічно звітує про вартість свого відпочинку в Туреччині і викладає в мережу фото рахунків, замовляє авто за 3 мільйони євро ", - виправдався Омелян.

Він сказав, якби у його сім'ї були такі гроші, то їх точно не витратили на авто, "яким би красивим і модерним воно не було".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, компанія Maybach презентувала своє саме розкішне творіння.