Медична реформа в Україні, якщо вірити офіційним документам вже стартувала. Принаймні, про це в ефірі одного із українських телеканалів заявила в.о.міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Проте поки що вона обмежилися тільки штатними розпорядженнями: зокрема, скасували сумно відомий 33-й наказ, який визначав кількість співробітників та їх посади у кожній окремій лікарні.

"Ми дали більше свободи головному лікарю, щоб він мав таку кількість посад, яка йому потрібна", - додала вона.

В.о.міністра не уточнила, за яким саме принципом будуть набирати поповнення у лавах медиків, та й розширення повноважень керівництва закладу також викликає чимало питань.

Взяти на роботу молодих фахівців, звичайно, може кожен заввідділенням, але чи буде у бюджеті достатньо ресурсів, щоб забезпечити їх зарплатою? На це питання Супрун відповіді не дала.

Популярні новини зараз
Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене" Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса Богдан Шелудяк зі "Школи" показав, в якому стані Дантес після Дорофєєвої з Кацуріним: "Можна вже йти?"
Показати ще

Вдалося також запустити програму, за якою деякі верстви населення зможуть отримати дешевші медичні препарати:

"Запустили "Доступні ліки" для тих, хто має серцево-судинні захворювання, цукровий діабет другого типу. Вже є наказ, за яким лікарі можуть користуватися міжнародними протоколами", - зазначила в.о. міністра.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в одній із лікарень Дніпра знайшли докази існування каральної психіатрії.