Слова віце-прем'єр-міністра Павла Розенка щодо чергової кібератаки на офіційний ресурс Кабінету Міністрів виявилися просто жартом.

Відповідну заяву в ефірі одного із українських телеканалів зробив нардеп Іван Вінник.

Він підкреслив, що не бачить жодних порушень у діях чиновника, адже на своїй сторінці у соцмережі він може публікувати будь-яку інформацію, тобто Розенка не очікує відповідальність за подібні висловлювання.

"В жодному правовому документі не значиться, що Facebook-акаунт є офіційним інформаційним джерелом профільного міністра", – вважає Вінник.

Як повідомляв портал "Знай.ua", масштабна кібератака вразила системи IT-компаній, понесли збитки також нафтові, енергетичні, телекомунікаційні та державні органи.

Популярні новини зараз
Світло, опалення та вода: чому комуналка зросте для двокімнатних квартир ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні
Показати ще