Україні необхідно виробити нову модель правоохоронної системи, що не залежатиме від інтересів політиків.

Про це заявив голова політичної партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко в ефірі телеканалу «Эспрессо TV», коментуючи заяву міністра фінансів України Олександра Данилюка щодо необхідності відставки генерального прокурора Юрія Луценка за затягування справ у відношенні «ПриватБанку».

«Олександр Данилюк це людина із західною освітою і західним стилем мислення. Тому я бачу за його заявами проти Генпрокуратури потужну атаку людей, які борються за захист антикорупційних органів, зокрема НАБУ. Відповідно, Данилюк має доволі непогані відносини з нашими зовнішніми кредиторами, МВФ та іншими. Він таким чином стає на бік, антикорупціонерів у боротьбі з ГПУ», – заявив Андрій Ніколаєнко.

Глава партії «ОСНОВА» також зазначив, що розслідування будь-якої кримінальної справи в Україні не повинне мати політичних ознак та залежати від політиків. Інакше, воно перетвориться на інструмент впливу.

«З іншого боку, я вважаю абсолютно низькою якістю рівень організації влади в Україні, коли після появи чи уходу з посади одного чи іншого генпрокурора має закінчуватись справа проти Олександра Данилюка. Правоохоронна система повинна працювати в незалежності від того, хто президент, хто прем’єр-міністр, а хто генеральний прокурор. І наразі це головна проблема України», – додав Андрій Ніколаєнко.

Популярні новини зараз

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Показати ще

Крім того, глава партії «ОСНОВА» наголосив на тому, що на його думку конфлікт між міністром фінансів України Олександром Данилюком та генеральним прокурором Юрієм Луценко закінчиться відставками.

«Якщо говорити про ситуацію, яка склалася через протистояння міністра і Генпрокурора, я вважаю, що закінчиться відставкою обох. Думаю, що до міністра фінансів також є питання, і при всіх питаннях, коли буде переформатування влади Данилюка будуть міняти. При цьому я вважаю, що Генпрокурор однозначно отримав собі чорну мітку, почавши таку масштабну боротьбу проти НАБУ», – резюмував Андрій Ніколаєнко.

Дивіться: владі вигідно не обирати голову Нацбанку

Як повідомляв портал "Знай.ua", міністр фінансів України Олександр Данилюк вимагає відставки генерального прокурора Юрія Луценка.