Міністр фінансів України Олександр Данилюк вимагає відставки генерального прокурора Юрія Луценка.

Високий Суд Англії видав розпорядження про всесвітній арешт активів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також шести компаній, котрі можуть їм належати.

Міністр фінансів України привітав таке рішення Лондонського суду, однак зазначив, що це вдалось зробити "не завдяки підтримці прокуратури - як це мало би бути - а незважаючи на всі прямі спроби з боку Генеральної прокуратури завадити цьому процесу".

Про це Данилюк повідомив на своїй Facebook-сторінці.

"Випадкова" зустріч в Амстердамі Юрія Луценка з Ігорем Коломойським якраз напередодні суду в Лондоні викликає ще більше питань. Крім цього, Генеральний прокурор дискредитував себе атаками на нові антикорупційні органи і нездатний довести до суду важливі для країни справи. Таким чином він дискредитує перед українським народом і міжнародними партнерами президента і парламент, які довірили йому таку важливу функцію, і владу в цілому, і тому, повинен піти у відставку. Я вимагаю відставки Генерального прокурора Юрія Луценка ", - сказав Данилюк.

Ми вітаємо вчорашнє позитивне рішення Лондонського суду щодо заморозки активів колишніх власників ПриватБанку до моменту...

Популярні новини зараз

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Леся Нікітюк зустрілася з найдорожчим чоловіком у житті й не стримала емоцій: "Ого який"

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще
Posted by Олександр Данилюк on Thursday, 21 December 2017


Нагадаємо, що раніше Луценко повідомив про закриття Генеральною прокуратурою України двох кримінальних проваджень про розтрату грошових коштів посадовими особами Національного банку України і Приватбанку.

Як повідомляв портал "Знай.ua", перший заступник голови СБУ Павло Демчина викрив бізнес-схеми дружини генпрокурора Ірини Луценко, яка є представником президента у Верховній Раді.