Мінськ – Київ: стало відомо про справжні причини конфлікту

поділитись
Лукашенко почав турбуватися за свою безпеку

Погіршення відносин між Україною і Білоруссю почалося в березні 2017 року, коли в березні з'явилися повідомлення про те, що білоруський кордон прорвав джип з бійцями з нашивками батальйону "Азов".

Як заявив білоруський політик, прем'єр-міністр опозиційного об'єднання "Молодий фронт" Дмитро Дашкевич, цей інцидент слід розглядати в контексті інформаційної війни.

"Інцидент між Білоруссю і Україною необхідно розглядати в контексті інформаційної брехні в березні 2017 року, коли Мінськ заявив, що з української території прорвався джип зі зброєю. Потім виявилося, що ніякого джипа не було, він матеріалізувався з космосу і все про це забули, але з цього моменту почалося нагнітання у відносинах ", - сказав Дашкевич.

Він упевнений, що Лукашенко почав турбуватися за свою безпеку, тому створює видимість роботи спецслужб.

"Тоді у нас почали масово садити і вигадувати страшилки", - сказав політик.

Росія перекидає військову техніку в Білорусь

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що найбільшу ядерну загрозу для світу і європейських країн зокрема в даний час складає зовсім не КНДР, як припускали раніше. Націлити на боєголовки і розгорнути ракетні комплекси на території Білорусі найближчим часом збирається Росія.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
Лукашенко, Білорусь, Україна
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018
Італійська опозиція знайшла потрібні слова і розкритикувала одіозного міністра
0
0
13:42 22.07.2018
"А де ж реальні справи? Коли ви нарешті виконайте вашу знамениту обіцянку"
0
0
11:36 22.07.2018