Центральні російські телеканали, відомі своїми пропагандистськими сюжетами про "розіп'ятих" українських хлопчиків, вляпалися в чергову авантюру. Тепер вони розповідають про те, як в Україні утискають віруючих УПЦ МП.

Нова дивовижна історія була розказана під час сходження Благодатного вогню в Єрусалимі.

"Переслідування" церкви Московського патріархату в Україні виявилися сміхотворними. Публіцистичний сюжет був про прихожан сорока семи храмів УПЦ МП, які йшли в процесії разом зі священниками. Їхні храми, як вони стверджували, були "захоплені" одновірцями з Київського патріархату.

Паломники привезли з собою ікони, які їм вдалося "врятувати" зі своїх храмів. Цей сюжет навіть опублікували на сайті Московської церкви.

Популярні новини зараз

Вистачить всій країні і будемо продавати? Під Харковом виявлено велике родовище газу, рекордних розмірів

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще

Парафіяни поскаржилися журналістам, що зараз вони моляться в гаражі, де облаштували для проведення церковної служби "таку собі Вифлеємську печерку". В даний час, вони прибули на Святу землю, щоб молитися тут про мир, який повинен настати в рідних місцях.

Сходження Благодатного вогню в Єрусалимі: відео

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" між московськими попами і українськими священиками є істотна різниця. Так, представники Московського патріархату вороже налаштовані по відношенню до самостійної Україні. Їх основна мета - показати, що українські власті сприяють розколу церков у своїй країні.

Під час сумнозвісних подій 2014 року, коли на сході і півдні України піднімало голову колабораціоністський рух, відомий ряд випадків, коли священики УПЦ МП допомагали бойовикам. У ряді випадків попи також відмовлялися відспівувати покійних українських воїнів, і хрестити дітей українців.