США активізували свої дії з "повільного удушення режиму Путіна". Таку думку висловив російський незалежний журналіст, член Конгресу російської інтелігенції Валерій Отставних, - пише Обозреватель.

"У мене немає інсайдерської інформації, але судячи з того, що відбувається – історія з пів тонною наркотиків в Аргентині, розслідування Навального, Рибка, промацування зв'язків Росії з Манафортом і кампанії з виборами Трампа, ситуація з Олімпійськими іграми, продовження санкцій США за агресію проти України, рішення про продаж Україні летального оборонного озброєння, в тому числі Javelin і так далі – все це говорить про те, що Захід і, насамперед, американці, крок за кроком, як удав, займаються повільним задушенням режиму Путіна", - заявив він.

Як переконаний журналіст, США "більш-менш терпіли" ситуацію з Україною і Грузією, оскільки "вони далеко". Але коли Кремль втрутився у вибори президента країни фактично з метою "змінити політичну систему, їх політичний устрій", "це було таким ударом, таким шоком, такою образою, що тут вони вирішили: все, досить, це too much, це вже перебір".

"І після цього відразу почали наростати відповідні кроки, антиросійські дії, чого ніколи не було, у тому числі при Обамі", - сказав Отставних.

Популярні новини зараз

Яке свято 15 грудня: чого не можна робити в цей день

Пасажирка влаштувала у вагоні метро спекотний денс: обскакала Яму і Кухар, епічне відео танців

Люди опинилися в пастці аеропорту, понад 300 рейсів скасовано: подробиці

Гібрид людини та тварини: археологи виявили єдину у своєму роді знахідку віком у 44 тисячі років, фото

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що політичний експерт розніс в пух і прах логіку Путіна. "Росіяни живуть бідно, але зате можуть знищити весь світ і від цього відчувають себе щасливими", - таку думку висловив Сергій Джердж, голова громадської ліги "Україна-НАТО". За його словами, президент Росії Володимир Путін так люто висловлювався з приводу випробувань стратегічної ядерної зброї з  величезного бажання консолідувати електорат напередодні виборів і підвищити міжнародний авторитет Кремля.

Експерт упевнений в тому, що в цивілізованих країнах такі пріоритети є неприйнятними. До того ж, експерт припустив, що бажання Кремля таким чином вплинути на Захід може погано для нього закінчитися.