МВФ: багаті українці заплатять за газ для бідних

поділитись
МВФ продовжує наполягати на підвищенні ціни природного газу
Міжнародний валютний фонд (МВФ) наполягає на підвищенні тарифів на газ для забезпечених українців.
 
 
Про це йдеться в заяві першого заступника глави МВФ Девіда Ліптона.
 
"Забезпечені громадяни повинні платити фактичну вартість палива. Адже, крім газу, люди звикли платити за будь-який інший товар рівно стільки, скільки він коштує. Наприклад, коли ви імпортуєте автомобіль, покупці знають, що вони повинні заплатити повну вартість цього автомобіля. Ви не продаєте машину по одній ціні для бізнесу, і по інший - для населення ", - заявив він.
 
Як стверджує Ліптон, природний газ - це звичайний товар, і його потрібно оплачувати на загальних умовах. "Насправді, немає нічого неймовірного в тому, щоб очікувати від людей оплати за дійсно спожиті ними ресурси, якщо у них є для цього кошти", - стверджує заступник голови МВФ.
 
Він також наголосив на важливості захисту малозабезпечених українців за допомогою системи житлових субсидій. "Нинішня система субсидування захищає більше 30 відсотків малозабезпечених громадян, таким чином, підвищення цін на газ на них ніяк не вплине.
 
Як повідомляв раніше портал "Знай.ua" США зажадали від української влади підвищити тарифи на газ для населення, а також створити незалежний Антикорупційний суд. Про це сказано в заяві прес-секретаря Держдепартаменту США Хезер Науерт.
 
Україну знову закликали подвоїти зусилля на шляху здійснення рішучих реформ, а також строго дотримуватися програм, узгоджених з МВФ.
 
 
Автор матеріалу: 
Виталий Крюков
Теги: 
лiптон, мвф, газ
Раніше російськові військові заблокували порти на березі Азовського моря
0
0
20:55 16.08.2018
Розвинути таку бурхливу діяльність у досить скрутні для країни часи, Таланчуку допомогли зв'язки в Міністерстві освіти України та КМДА
0
0
20:11 16.08.2018
Окупаційна "влада" відзначилась черговою незрозумілою заявою
0
0
19:42 16.08.2018
За словами російського бізнесмена Чичваркіна, Ходорковський пробув в окупованому Донецьку два чи три дні
0
0
19:07 16.08.2018
Сенцову не обязательно лично обращаться с прошением о помиловании к Путину, поскольку в свое время Надежда Савченко этого не делала
0
0
18:48 16.08.2018