Процес ратифікації угоди щодо асоціації України з Євросоюзом завершили у Нідерландах і передали ратифікаційну грамоту до Брюсселя.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив президент Петро Порошенко.

"На крок ближче до асоціації: Нідерланди повністю завершили процес ратифікації угоди", - наголосив глава держави.

Тепер, за його словами, на черзі ратифікація документа Євратомом та формальне рішення Ради Євросоюзу.

Як відомо, Нідерланди стали останньою країною, що ратифікувала угоду. У квітні минулого року на референдумі більшість населення держави проголосувало проти цього. Зважаючи на це, в середині грудня минулого року лідери Євросоюзу погодили запропоновані Нідерландами пропозиції стосовно умов завершення ратифікації Угоди.

Популярні новини зараз
Гроші доведеться повертати: ПФУ попередив про неточності з виплатами Комуналка стане безкоштовною: кому з українців спишуть усі нарахування за послуги ЖКГ Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція Без світла сиділи, тепер без води: в Україні запроваджують погодинні графіки водопостачання
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер розповів, коли повністю буде завершений процес ратифікації Угоди про асоціацію України та ЄС.