Радник керівника МВС України Ілля Кива дозволяє собі відпочинок на елітних курортах, які не по кишені простим українцям. Більш того – він мало не щодня звітує про це у соціальних мережах.

Про це на сторінці у Facebook повідомив помічник генерального директора ATR Айдер Муждабаев.

Як виявилося, відпуску Кива проводить у одному із найдорожчих готелів Туреччини: Мах Royal Kemer Resort 5.

"Заслужений відпочинок і робочі години радника глави МВС України. Фото без коментарів", - прокоментував Муждабаев.

Слід відзначити, що середня вартість номеру тут складає 10 тисяч 831 долар. Окрім елітного відпочинку, Кива полюбляє й дорогі годинники – нещодавно придбав Rolex, який обійшовся йому у 6100 євро.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку З кордону відразу до ТЦК: що може чекати на чоловіків при виїзді Українців накриють масштабні перевірки в липні: кого позбавлять соцвиплат та пенсій Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Кива розповів про головні умови для євроінтеграції України.