НАБУ арештував трьох осіб за підозрою у заволодінні та легалізації понад 40 мільйонів гривень держпідприємства "Укрхімтрансаміак".

Про це повідомила прес-служба бюро.

Затримано виконувача обов’язків директора "Укрхімтрансаміак", а також двоє керівників приватних підприємств, залучених, за даними детективів, до схеми заволодіння коштами держпідприємства і їхній подальшій легалізації.

За версією слідства, впродовж 2014 року затримані вступили у злочинну змову з метою заволодіння коштами, які призначалися для виконання робіт для технічного переоснащення локальних систем сповіщення населення, що проживає в 2,5-кілометровій зоні від осі української ділянки магістрального аміакопроводу "Тольятті – Одеса".

Основна частина коштів була сплачена на умовах передоплати на рахунки підконтрольних підприємств, а після цього використана підозрюваними для власних потреб.

Детективи НАБУ та прокурори САП клопотатимуть суд про обрання затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави у розмірі 13,6 мільйона гривень кожному.

У НАБУ не уточнюють прізвищ затриманих, проте на сайті держпідприємства повідомляється, що в.о. директора "Укрхімтрансаміак" є Ігор Трегубенко.

"Укрхімтрансаміак" є оператором української ділянки магістрального аміакопроводу "Тольятті (Росія) – Одеса".

Нагадаємо, як повідомляв  "Знай.ua", детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) затримали ще одного підозрюваного у справі про розкрадання природного газу компанії "Укргазвидобування".