Якщо подивитися перелік найбільших боржників України, то там можна знайти досить знайомі назви та прізвища: народних обранців, державних підприємств та олігархів. Всі разом вони розорили громадян на 80 мільярдів гривень (тобто 10% бюджету).

Про це повідомляє "Економічна правда".

Фігурують у списку Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Костянтин Григоришин, Рінат Ахметов. Як засвідчили у Державній фіскальній службі, найбільша сума заборгованості із ПДВ за минулий рік досягла 21 мільярда гривень, другу та третю позицію зайняла рента із показником у 16 мільярдів гривень, а на третій позиції опинився податок на прибуток (13,7 мільярдів гривень).

Фахівці також виокремили три основні галузі економіки, де найбільше затягують зі сплатою: грошове посередництво, добування вугілля та нафти.

Борг представників групи "Приват" перевищив вже 42% акцій компанії, а "Укрнафти" - 13,2 млрд грн. Скандально відомий "Дельта банк" заборгував більше двох мільярдів – за той час, коли він належав бізнесмену Миколі Лагуну.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Бойовики "ЛНР" проїхалися на танку по кладовищу, зруйновано десятки могил: "Дивуватися нічому"

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

Щасливий Горбунов повідомив про поповнення у родині - "Нас вже четверо!"

Показати ще

Не повернуло державі 1,5 млрд грн. ТОВ "Нардра геоцентр", що займається видобутком вугілля. До слова, компанія належить нардепу, якого вважають основним фігурантом "газової справи" – Олександру Онищенку.

Поки втікача шукають, екс-голова ДФС Роман Насіров звинувачується у наданні неправомірної розстрочки, хоча сам це заперечує.

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий бренд одягу три роки платить податки сепаратистам.