Незважаючи на те, що Угорщина кидає всі сили, аби заблокувати прагнення України на міжнародній арені, спекуляція на мовному питанні все одно не допоможе.

Як повідомляє портал Рoliteka, про це в ефірі українського каналу заявила Олена Зеркаль - заступник міністра закордонних справ. "Якщо ми виконуватимемо своє домашнє завдання з реформування армії, реформування сектора безпеки, по іншим секторам, передбачених щорічними планами в рамках співпраці з НАТО, то ніяка Угорщина не зможе заблокувати цей рух", - заявила вона.Чиновниця наголосила, що Україна при всьому бажанні не зможе задовольнити всі побажання представників нацменшин стосовно мовного питання. "Звичайно, задовольнити інтереси і позиції, які висловлюються угорським співтовариством, ми не можемо. У нас є інтереси з розвитку держави, і розвиток держави також залежить і від розвитку мови", - підсумувала Зеркаль.

Дивіться інтерв'ю Олени Зеркаль

Популярні новини зараз
Через постійні відключення платіжки за світло рахуватимуть по-новому: що зміниться для українців У Німеччині готувався державний переворот: планувався збройний напад, десятки затриманих, причетна Росія Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме"
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Україна відмовилася від миротворців ООН на Донбасі, яких запропонував сусід.