Незважаючи на те, що Угорщина кидає всі сили, аби заблокувати прагнення України на міжнародній арені, спекуляція на мовному питанні все одно не допоможе.

Як повідомляє портал Рoliteka, про це в ефірі українського каналу заявила Олена Зеркаль - заступник міністра закордонних справ. "Якщо ми виконуватимемо своє домашнє завдання з реформування армії, реформування сектора безпеки, по іншим секторам, передбачених щорічними планами в рамках співпраці з НАТО, то ніяка Угорщина не зможе заблокувати цей рух", - заявила вона.Чиновниця наголосила, що Україна при всьому бажанні не зможе задовольнити всі побажання представників нацменшин стосовно мовного питання. "Звичайно, задовольнити інтереси і позиції, які висловлюються угорським співтовариством, ми не можемо. У нас є інтереси з розвитку держави, і розвиток держави також залежить і від розвитку мови", - підсумувала Зеркаль.

Дивіться інтерв'ю Олени Зеркаль

Популярні новини зараз

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Ігор Терехов покинув Харків після смерті Кернеса

На Хмельниччині безстрашний маршрутник схопив злочинця просто в салоні: куди зібрався?

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Україна відмовилася від миротворців ООН на Донбасі, яких запропонував сусід.