Екс-голова Державної фіскальної служби Роман Насіров, якого зараз судять за надання державі мільярдних збитків, надихнувся заявою Матіоса і вирішив похвалитись здобутками на ниві боротьби з корупцією.

Так у своєму "Facebook" він заявив, що цьогорічні результати ДФС є наслідком роботи його команди.

"Тут немає причин крикнути #зрада, тому багато хто просто не помічає успіхів", - дорікнув він.

При цьому, він розповів, що ДФС передала Генпокуратурі масивні досьє на діяння високопосадовців Міндоходів.

"Ми з командою потратили близько року, аби скласти всі пазлики тієї корупційної картини відмивання коштів у так званому «Мінздоху»: йшлося не тільки про виявлення самих «ям», але й встановлення всіх учасників цих оборудок – від імен тодішніх посадових осіб до назв комерційних структур. Коли потрібний матеріал було накопичено, ДФС передала його в повному обсязі до Генпрокуратури, яка розпочала своє власне розслідування. Далі ви вже все знаєте", - похвалився Насіров.

Як повідомляв "Знай.ua", 23 травня, в Україні пройшли наймасовіші затримання колишніх чиновників України, серед яких – екс-податківці і працівники ДФС.  За словами головного військового прокурора Анатолія Матіоса, спецоперація відбулася за сприяння відстороненого голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова і без нього всі ці затримання було б неможливо.