Скандальний лідер «Опозиційного блоку» Юрій Бойко не намагається приховати своїх симпатій до Росії.

Зокрема, одіозний політик намагається нав'язати українцям думку про необхідність підтримки тісних історичних зв'язків з РФ. Наприклад, він дуже активно захищає святкування Дня перемоги в Україні саме в традиціях Росії.

«День перемоги — це найулюбленіше свято нашого народу. І хто б із сьогоднішніх політиків у владі не намагався його закреслити, їм це не вдасться», — заявив Бойко.

Тим часом його «Опозиційний блок» практично монополізував в Україні будь-які «побєдобєсні» прояви. Однак, незважаючи на всі зусилля Бойка, його ініціативи викликають критику більшості українців.

Бойко і його соратники по «Оппоблоку» зробили ставку на вузьке електоральне ядро — літніх виборців, яким близька прокремлівська риторика. Однак кількість таких українців стрімко скорочується, тому з часом лідер «Оппоблоку» втратить і без того низький рівень підтримки.

Популярні новини зараз

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

Зірка "Жіночого кварталу" Лера Товстолес розкрила закулісся "весілля" Лесі Нікітюк: "Боже, наречена"

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Показати ще

Крім того, результати соціологічних опитувань також красномовно говорять про те, що українці не хочуть повертатися до радянської спадщини, яке нав'язує їм Бойко.

Так, у нинішньому році вперше за всю новітню історію 9 травня випало з топ-5 найулюбленіших свят українців. Якщо в минулому році День перемоги у топ-5 найулюбленіших свят включали 37% українців, то зараз таких лише 31%.

Це ще раз свідчить про те, що проросійська риторика, якої так активно дотримуються колишні регіонали на чолі з Бойком, більше не актуальна для України.

Нагадаємо, дружина народного депутата України від «Опозиційного блоку» Юрія Бойка Віра Дмитрівна одержує великі суми грошей з Російської Федерації і зберігає заощадження в російських банках.

Про це свідчить декларація нардепа за минулий рік. Зокрема, у вигляді "заробітної плати за сумісництвом" Віра Бойко в 2017 році отримала від зареєстрованої в Москві ТОВ «Керуюча компанія «Група Поліпластік» 1 млн 151 тис. 524 грн.

На рахунках в акціонерному товаристві «НК Банк» (Російська Федерація) у дружини Бойка зберігається 3 321 654 мільйонів російських рублів (близько 1,5 млн грн) і $48 423 (близько 1,2 млн грн). Відсотки, отримані з вкладів у цьому банку за 2017 рік, вказані в розмірі 178 425 тис. грн.