Україну сьогодні може врятувати лише зовнішнє управління Сполучених Штатів. До такого висновку прийшов відомий журналіст Дмитро Гордон.

Він вважає, що українці вже не можуть розібратись самі, і тому вийти з "порочного кола" нам може допомогти лише зовнішнє управління. При чому не європейське, а саме США.

Таку заяву Гордон зробив в ефірі телеканалу "112 Україна". Коментуючи нинішню ситуацію в країні, журналіст заявив:

"Як перервати сьогодні порочне коло? У мене один сьогодні вихід. Я зараз скажу і багато плюватися почнуть ... Тільки зовнішнє управління, причому не європейське, тому що у Європи своїх проблем по горло. Тільки американське зовнішнє управління. Я не бачу іншого шляху. Ми не можемо самі розібратися".

Також, на думку Гордона, більшість резонансних злочинів в Україні не мають російського сліду. На його думку, більшість політичних вбивств відбуваються через гроші.  
"Але я не люблю несправедливості. Я не люблю, коли займаються внутрішніми розбірками на грунті "бабок" і потім кажуть: це російський слід, це Путін, росіяни, терористичні групи і так далі. Всі вбивства - ну, мінус нуль цілих, одна десята відсотка я готовий щось допустити - всі вбивства політиків у нас відбуваються через "бабки", і треба про це говорити, а не розповідати про російський слід, причому тут же, через годину після вбивства", - упевнений Гордон.

Posted by Eigin Skodun on Saturday, 4 November 2017

При цьому Гордон підкреслив, що навряд чи хто-небудь не любить Росію сильніше, ніж він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", питання надання Україні летальної зброї продовжує набирати обертів - з'явилася нова інформація про фінансування з боку США