Адвокат народного депутата Надії Савченко Віктор Чевгуз подав до СБУ заяву про свій самовідвід.

Про це адвокат повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Самовідвід. Не хотів подавати, але ..." - написав юрист.

Чевгуз виклав копію своєї заяви, де сказано, що він узгодив цей крок з підзахисною. Відповідно до опублікованого ним документу, Савченко і Чевгуз вже офіційно розірвали договір про надання правової допомоги, копія якого разом з договором про розірвання співпраці додається до заяви адвоката.

"Взаємна домовленість… усе інше без коментарів", - зазначив Чевгуз.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва "підтримала" Володимира Дантеса після нелегкого визнання: "Мізків там немає..."

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

Тепер адвокат чекає відповіді Служби безпеки України, куди направив свою заяву.

У заяві він посилається на п.п. 2 і 3 ст.47 Кримінального процесуального кодексу, які дозволяють адвокату відмовитися від справи у разі незгоди з підзахисним щодо обраного ним способу захисту та через умисне невиконання підзахисним умов укладеного з захисником договору, яке проявляється, зокрема, у систематичному недодержанні порад захисника, порушенні вимог цього Кодексу тощо.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 23 березня, в Шевченківському райсуді Києва пройшов суд над Надією Савченко, в ході якого нардепці обрали запобіжний захід.

Суддя ухвалив рішення про взяття Надії Савченко під варту без права на заставу терміном на 60 днів - до 20 травня 2018 року.

26 березня адвокати Свченко внесли апеляційну скаргу.

Апеляційний суд Києва не задовольнив скаргу адвокатів Надії Савченко та залишив її під вартою до 20 травня. Це рішення апеляційного суду не підлягає подальшому оскарженню.

Під час судового засідання до суду надійшло клопотання від Героя України Степана Хмари з проханням взяти підозрювану на поруки.

Незважаючи на арешт, позафракційний народний депутат Надія Савченко підтвердила свою участь у наступних президентських виборах в якості кандидата.

У своєму Facebook вона оприлюднила досить провокаційний ролик, який дуже далекий від традиційної агітації.