Позафракційний народний депутат Надії Савченко, яка перебуває в СІЗО за підозрою у підготовці теракту, має задовільний стан здоров'я, і ні про яке примусове годування мова не йде.

Цю інформацію повідомив адвокат Савченко Віктор Чевгуз, пише "Обозреватель".

"Я вчора з нею спілкувався, стан задовільний. Так, голодує, п'є воду, але не знаю, мені вона не скаржилася", – заявив Чевгуз.

Адвокат також прокоментував заяву сестри Надії Савченко Віри про примусове годування, які жінка назвала "тортурами".

"Щодо примусового годування мені нічого не відомо. Але я думаю, що ні, якщо б годували, вона сказала б", - уточнив він.

Крім того, він повідомив, що за станом здоров'я народного депутата стежать лікарі.

Що стосується самої справи Савченко, Чевгуз повідомив, що адвокати "збирають докази невинності і готують заперечення на пред'явлене обвинувачення".

25-27 мая очікується наступне судове засідання адвокатів, на якому слідчі будуть клопотати про продовження запобіжного заходу для Савченко.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", позафракційний народний депутат Надія Савченко, якій інкримінують підготовці державного перевороту і намір вчинити замах на ряд чиновників і діючу владу, оприлюднила відкритий лист з київського СІЗО.

У тексті під назвою "Зміна політичної системи", опублікованому у його Facebook, нардеп представила нібито "власну концепцію ситуації в країні".

Також портал повідомляв про те, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп отримав листа від сестри скандально відомого позафракційного депутата Надії Савченко Віри, яка просить звернути увагу на арешт.

За словами Віри Савченко, причиною публічного засудження її сестри стали "політична діяльність, боротьба з корупцією, опозиційність висловлювань щодо діючої влади і особисто президента", а також те, що Надія Савченко заявила про свій намір балотуватися в президенти в наступному році.