Міграція працездатного населення з України посилює необхідність у дострокових виборах.

Про це заявив народний депутат, засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута підчас прес-конференції, присвяченій регіональному туру партії у Дніпрі.

«У нас є конституційні варіанти зміни країни – це вибори, краще – позачергові, поки люди остаточно не роз’їхалися. Мені доводилося бути на одному з українських підприємств. Там директор змушений сам працювати біля верстата, тому що люди просто покинули країну», – заявив Сергій Тарута.

Крім того засновник партії «ОСНОВА» зазначив, що вартість проведення дострокових виборів не є високою у масштабах держави, однак на цій темі спекулюють політики, що бажають утриматися при владі.

«Будь-які заяви щодо дорожнечі процедури позачергових виборів є маніпуляцією суспільною свідомістю. Вибори не коштують так багато, як про це говорять політики. Це маніпуляція, коли говорять, що зараз війна і вибори робити не можна. Грабувати країну їм війна не заважає», – резюмував Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

22-річний патрульний переходив колії і потрапив під потяг, колеги у скорботі: "Служив з честю та гідністю"

Чоловік "видоїв" гроші з сім'ї коханої і підкинув їй вночі кобру в ліжко: укус і довічне

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", розкрита вся правда про життя українських заробітчан у Польщі та ставлення до них.