Вже вкотре підозрюваний у державній зраді колишній президент-втікач Віктор Янукович залишився без адвоката.

За рішенням Оболонського районного суду Києва йому нададуть іншого захисника, адже, на думку колегії, Максим Герасько не справився зі своїми обов'язками.

"Для того щоб процес проходив із дотриманням всіх принципів кримінального судочинства, зокрема основоположних принципів права на захист і змагальність, суд постановив звільнити захисника Герасько в зв'язку з фактичним невиконанням покладених на нього обов'язків по захисту обвинуваченого Віктора Януковича", - пояснив головуючий суддя Владислав Дев'ятко.

Засідання у справі знову перенесли: воно заплановане на завтра, о 10 годині ранку, і Януковичу вже пообіцяли надати безкоштовну правову допомогу із Київського регіонального центру.

Популярні новини зараз

Розлючена українка затримала літак через маску: "Душать нас намордниками"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Сам Герасько таким рішенням здивований. Запевняє, що встиг вивчити 37 томів із 51-го, де містяться всі матеріали, зібрані правоохоронцями у рамках слідчих дій. Юрист неодноразово клопотав про перенесення слухань до 18 листопада, аби встигнути опрацювати решту версій.

Сторона обвинувачення ухвалу суддів коментувати відмовилася, натякнувши тільки, що "легітимний" вкотре затягує процес.

"Суд і прокуратура не хочуть бачити адвоката, який виконує професійно і законно свої обов'язки. Я згоден з позицією свого підзахисного, що це несправедливий суд, він не має ніякої перспективи, жодного доказу немає у справі, дана справа не має ніякої перспективи в майбутньому, і будь-яке рішення буде скасовано, оскільки воно незаконне", - підсумував екс-адвокат Януковича.

Дивіться: суд над Януковичем

Як повідомляв портал "Знай.ua", підопічні Януковича розкритикували рішення Європейського суду.