Позафракційний народний депутат України і колишній глава Закарпатської ОДА Віктор Балога натякнув, що братиме участь в президентських виборах.

Такий двозначний натяк він висловив в ефірі програми "Гордон". В ході інтерв'ю Балога заявив, що найкращим президентом України був Віктор Ющенко. А на питання, чи піде він сам на президентські вибори, нардеп сказав, що це можливо.

"Все може бути, але це не від мене залежить", - відповів Балога.

В інтерв'ю нардеп також заявив, що йому пропонували роботу на посадах міністра оборони і глави РНБО.

На цей натяк Балоги відреагував нинішній голова Закарпатської обладміністрації Геннадій Москаль, висміявши таку заяву депутата.

"Тримайтеся, співгромадяни, - Балога йде у президенти! Перепивши "му-му" (так називають Мукачівське каламутне пиво), видатний політик з Завидова Балога виліз на телеекрани, "легко натякнувши", що теж йде в президенти", - написав Москаль у Facebook.

Головний Москаль України пройшовся також і по міністерським амбіціям Балоги.

"Ви тільки подивіться з якою серйозною міною цей "стратег" просторікує, як відмовився від посад міністра оборони і глави РНБО! Одне тільки забув додати - що як колишній посіпака Януковича підпадає під люстрацію, тому не може бути ні міністром оборони, ні главою РНБО, ні навіть провідним фахівцем в Мукачівській райдержадміністрації ", - додав Москаль.

"Тому і пропонувати йому ці посади ніхто не міг. Що тоді залишається? Правильно - йти в президенти!" - резюмував голова Закарпатської обладміністрації.

Тримайтеся, співвітчизники, – Балога йде в президенти!!! Перепивши «му-му» (так називають МУкачівське МУтне пиво), видатний політик із Завидова Балога виліз на телеекрани і, запевнивши глядачів, що найкращим президентом України був Ющенко (!!!), «легко натякнув», що теж іде в президенти! А щоб додати поважності своїй персоні, заявив, що ні на які посади в цю владу не пішов принципово, хоча йому пропонували й Міністерство оборони, й РНБО! Ви тільки погляньте з якою серйозною міною цей «стратег» просторікує, наче відмовився від посад міністра оборони й голови РНБО! Одне тільки забув додати – що як колишній посіпака Януковича підпадає під люстрацію, тому не може бути ні міністром оборони, ні головою РНБО, ні навіть провідним спеціалістом у Мукачівській райдержадміністрації. Тому і пропонувати йому ці посади ніхто не міг. Що тоді залишається? Правильно – іти в президенти!

Популярні новини зараз

"Колишній" Наді Дорофєєвої Позитив зробив відверте зізнання після розлучення: "Не було півтора року"

Улюбленець Андрія Данилка Melovin сильно схуд і став носити трико: "Коли в душі альфач"

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Настя Каменських і Потап відпочивають з мамами: як виглядають свекруха і теща подружжя

Показати ще
Posted by Hennadii Moskal on Tuesday, 24 October 2017