Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №7000 "Про державний бюджет України на 2018 рік" в першому читанні.

Як повідомляє парламентський портал, "за" проголосували 260 народних депутатів. "Я хочу підкреслити, що цей бюджет є бюджетом економічного розвитку. Там повністю враховуються інтереси децентралізації. Розвиток національної економіки - це пріоритет номер один", - сказав прем'єр Гройсман перед голосуванням.

Закликав обранців підтримати бюджет також і заступник міністра фінансів Сергій Марченко. Варто відзначити, що, за словами міністра фінансів Олександра Данилюка, долар в держбюджеті-2018 буде закладено на рівні 29,3 грн. 3% ВВП, а інфляція - 7%. У ньому ж пропонується збільшити фінансування Служби безпеки України (до 7,7 мільярда гривень), і на 431 мільйон гривень - Службу зовнішньої розвідки (до 1,5 млрд гривень).

Проект бюджету на 2018 рік

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що оборонний бюджет США на 2018 рік передбачає надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру. Таким чином, США розширює оборонну підтримку України.