Угорщина не може підтримати євроатлантичні зусилля України, оскільки офіційний Київ досі не скасував скандальний закон про освіту. Будапешт вважає, що документ дискримінує представників національних меншин, які проживають на території України.

Про це міністр закордонних справ Угорщини Пейтер Сійярто заявив в Брюсселі під час саміту Східного партнерства.

"Ми не можемо цього зробити і підтримати євроатлантичні зусилля, адже Київ знехтував правами нацменшин і грубо порушив Угоду про асоціацію між ЄС і Україною, яка вступила в силу на початку вересня", - заявив угорський політик. Також Сійярто підкреслив, що Україна повинна виконати всі міжнародні зобов'язання, якщо хоче інтегруватися в структури Євросоюзу і НАТО.

Він зазначив, що Україна знову може розраховувати на повноцінну підтримку Угорщини лише в разі, коли відкличе "дискримінаційний" щодо нацменшин закон про освіту. Також прозвучала фраза, що Угорщина "не принесе в жертву закарпатських угорців на вівтарі світової політики".

Гриневич про скандальний "освітній" закон

Популярні новини зараз
Чоловіки можуть втратити бронювання: кому варто готуватись до мобілізації Водіїв попередили про важливий документ: не подбаєте – готуйте валізу грошей Пенсіонери втратять надбавки: кого торкнеться у першу чергу Пенсіонерам виплатять надбавки: скільки отримають у квітні
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що через мовний скандал відносини України і НАТО опинилися на межі розриву.