У 2014 році Петро Порошенко обіцяв вивести Україну в топ-30 за рейтингом Світового банку, однак, судячи із сьогоднішніх темпів розвитку, така обіцянка навряд буде виконана

Про це написав на своїй сторінці Facebook голова політичної партії "ОСНОВА" Андрій Ніколаєнко, коментуючи заяву Президента України про підняття нашої держави в рейтингу Світового банку Doing Business.

"Президент Порошенко вчора оприлюднив радісну новину про те, що в рейтингу Світового банку Doing Business 2018 Україна піднялася на 4 позиції: з 80-ї на 76-ту. Рух вперед в рейтингу на 4 позиції – безсумнівний позитив. Але 76 місце в DB-2018 лише підсилює інтригу. Тому що з 2014 року Україна просунулася вперед в рейтингу всього лише на 20 позицій. А до 2020 року повинна увійти в топ-30 рейтингу Doing Business. Це підтвердив сам Президент своїм Указом №5 / 2015 від 12.1.2015 р, затвердивши Стратегію сталого розвитку Україна-2020", – заявив політик.

Андрій Ніколаєнко

Популярні новини зараз

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

День Незалежності, Яблучний Спас і довгий вікенд: скільки вихідних матимуть українці у серпні

Ольга Фреймут похвалилася люксовим автомобілем, мріяла з дитинства: "Одна на все місто"

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Показати ще

Лідер партії "ОСНОВА" також додав, що українські підприємці мають повне право вимагати від влади звітності в подібних питаннях. Адже саме вони працюють над розбудовою економіки.

"Виходить, що за два роки Україна має пройти ще 46 пунктів, і вивести рейтинг легкості ведення бізнесу на рівень наших східноєвропейських сусідів з ЄС. Що ж, це чудово. І заслуговує всілякої підтримки з боку українських підприємців, які мають повне право спитати з влади, як зі сторони цього договору, чому вона не виконує своїх зобов’язань по відношенню до підприємців і роздає порожні обіцянки-2020", – резюмував Андрій Ніколаєнко.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про рейтинг ділового клімату по Україні.