До шоу пранкерів Вована і Лексуса запросили депутата Державної Думи Росії Віталія Мілонова. Саме під час програми він заявив, що реперів необхідно позбавляти життя.

Про це пишуть "Вести".

"Тільки масові страти реперів допоможуть врятувати російську культуру", — заявив Мілонов. Він додав, що почав би з Оксимирона: "Просто він мені не подобається".

Обурений російський репер Птаха опублікував в соцмережі уривок передачі.

"Я не розумію, чому депутати дозволяють собі такі висловлювання, але такі висловлювання в моєму випадку призвели до судимості за 282-й статті ("Збудження ненависті або ворожнечі, приниження людської гідності"). Напевно, коли у тебе є депутатська недоторканність, ти - Бог", — пояснив виконавець.

Популярні новини зараз
Головні новини за 17 травня: похорон зірки "Бригади" Дюжева, дешевий хліб в Україні та нове похолодання "Впливає на прийняття рішень": колишній британський шпигун розповів про загадкову хворобу путіна Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе" Друг Ані Лорак Сергій Лазарєв причепився до Джамали через Євробачення: "Перше місце не за супер-хіти"
Показати ще

Дивіться сюжет про Віталія Милонова

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Мілонов заявив, що для нього реперські батли - це музика смітників, яка абсолютно недостойна Санкт-Петербурга.