Російський парламентарій Віталій Мілонов порадив Росспоживнагляду особисто знаходити барбершопи і перукарні, де співробітники порушують правила гігієни, щоб не перекладати відповідальність на відвідувачів цих закладів. Це одна з головних загроз Росії.

Про це повідомляють росЗМІ.

"Не можна перекладати все на людей, вони не володіють кваліфікацією, щоб визначити, правильно чи ні ведуть себе цирюльні. Хотілося б вірити, що Росспоживнагляд буде сам здійснювати ефективний моніторинг і виявляти погані перукарні", – заявив він.

На думку Мілонова, потрібно при відвідуванні закладів вимагати від співробітників документи, що підтверджують квалицикацию. Як "досвідчений бородач" він порадив клієнтам перукарні вибирати такі, де працюють багатодітні майстри з традиційною орієнтацією. Тоді, на його думку, не буде проблем.

"Якщо ви потрапили до якогось гея, то не треба скаржитися. Бороди залиште, займіться краще Coca-Cola", – заявив Мілонов.

Популярні новини зараз

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

На думку парламентарія, перукарі не небезпечні. Найгірше – вейпи, фастфуд і газована вода.

Раніше, Росспоживнагляд порадив бородачам при відвідуванні чоловічих салонів краси звертати увагу на правила гігієни.

Як соощал портал "Знай.uа", директор барбершопа зважився на оригінальний ремонт, після того, як майстри заламали йому кругленьку суму за виконання роботи.

СохранитьСохранить