Російський парламентарій Віталій Мілонов порадив Росспоживнагляду особисто знаходити барбершопи і перукарні, де співробітники порушують правила гігієни, щоб не перекладати відповідальність на відвідувачів цих закладів. Це одна з головних загроз Росії.

Про це повідомляють росЗМІ.

"Не можна перекладати все на людей, вони не володіють кваліфікацією, щоб визначити, правильно чи ні ведуть себе цирюльні. Хотілося б вірити, що Росспоживнагляд буде сам здійснювати ефективний моніторинг і виявляти погані перукарні", – заявив він.

На думку Мілонова, потрібно при відвідуванні закладів вимагати від співробітників документи, що підтверджують квалицикацию. Як "досвідчений бородач" він порадив клієнтам перукарні вибирати такі, де працюють багатодітні майстри з традиційною орієнтацією. Тоді, на його думку, не буде проблем.

"Якщо ви потрапили до якогось гея, то не треба скаржитися. Бороди залиште, займіться краще Coca-Cola", – заявив Мілонов.

Популярні новини зараз

Лорак і Лазарєв таємно побралися? Фото у весільній сукні з пишної "церемонії" спливли в мережі

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

Синоптики ошелешили українців прогнозом на листопад: -31!

Молоденька дружина Віктора Павліка розпустилася після весілля: принади без ліфчика побачили всі

Показати ще

На думку парламентарія, перукарі не небезпечні. Найгірше – вейпи, фастфуд і газована вода.

Раніше, Росспоживнагляд порадив бородачам при відвідуванні чоловічих салонів краси звертати увагу на правила гігієни.

Як соощал портал "Знай.uа", директор барбершопа зважився на оригінальний ремонт, після того, як майстри заламали йому кругленьку суму за виконання роботи.

СохранитьСохранить