Псевдореспубліки вкинули в інформаційний простір черговий фейк. На цей раз в так званому "міністерстві державної безпеки "ЛНР" повідомили, що ними був затриманий "український диверсант".

Він нібито збирався вчинити акти тероризму і, звичайно, за завданням спецслужб України.

Діяльність "диверсанта" повинна була бути спрямована на іноземців і мирне населення, цитує терористів Hromadskeradio.org.

За "достовірної" інформації окупантів, громадянин України раніше був судимий.

Популярні новини зараз
В українських школах створять нові класи: як навчатимуться діти Компенсація за газ для пенсіонерів: хто може платити менше у 2026 році Пенсії піднімуть з березня: які надбавки світять пенсіонерам Українцям перерахують платіжки на комуналку за січень
Показати ще

Прес-секретар терористів сказала, що "диверсант", звільнений в 2016 році з-під варти, був завербований спецслужбами України і перекинутий в Луганськ для виконання поставлених йому завдань.

Як пише інформаційний портал "Знай.іа", "ЛНР" запустили фейк про українських диверсантів.