Військовий експерт Олег Жданов заявив, що для введення міжнародної миротворчої місії ООН на окуповані території Донбасу Україна має юридично визнати АТО збройним конфліктом, - пише «Обозреватель».

За словами експерта, підписаний президентом України закон про реінтеграцію Донбасу ніяк не вплине на перспективи введення миротворчої місії.

"Цей закон до Донбасу відношення не має. Миротворча місія може бути введена на окуповані території тільки в разі нашого рішення про надання юридичного статусу цієї ситуації. Статут ООН ніхто не буде переписувати під Україну", - підкреслив він.

За його словами, потрібно визначити, що на Донеччині триває збройний конфлікт.

Популярні новини зараз

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Вдова Кернеса Гайсинська змусила ридати всю Україну: "Думаю про тебе щоночі"

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Спітнілий Добкін потролив Зеленського в День народження: "50 в паспорті, 43 в душі"

Показати ще

"Там чітко написано, що війська ООН виділяються у разі війни, збройного конфлікту. Поки ми не визнаємо або те, або те. Причому не важливо, ми можемо, як Росія наполягає, визнати громадянську війну", - зазначив експерт.

Крім того, за його словами, визнання РФ учасником конфлікту може виключити її з голосування з питань його врегулювання.

"Ми можемо визнати міжнародний збройний конфлікт. Якщо ми визнаємо РФ стороною конфлікту, то, згідно 27 ст. Статуту ООН, країна-сторона конфлікту відсторонюється від голосування з питань врегулювання цього конфлікту", - додав він.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про те, що розкрита точна дата вторгнення військ Путіна в Україну.