В ефірі одного з українських телеканалів глава МЗС України Павло Клімкін розповів, що після прийняття резолюції про миротворчу місію ООН на Донбасі її розгортання займе не менше 6-10 місяців.

"Якщо буде прийняте політичне рішення, то, як правило, в ООН на розгортання місії, а це досить масштабна місія, потрібно 6-9-10 місяців як мінімум, не виключено, що навіть більше", – заявив Павло Клімкін.

"Важливо, щоб це відбувалося так, щоб Росія не могла це заморозити на якомусь етапі і використовувати це для тиску на нас, і на Захід. Це повинна бути не географічна логіка – з лінії зіткнення і далі, а функціональна. Спочатку жорстка безпека, потім вся безпека, а потім тільки підготовка до наступних виборів і якийсь політичний компонент", – зазначив Клімкін.

"Старт миротворчої місії на Донбасі повинна початися тільки після виходу російських військ з тимчасово окупованих територій на Сході України. Будь-які інші опції – це заморожування. А заморожування – це ситуація, яка вибухне в кожну секунду, і Росія безумовно використовує це", – заявив він.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик розповіла, що витворяє з подарунком Насті Каменських: "Наш повноцінний член"

Як Пугачова й Галкін: пара з різницею у 34 роки показала шалене кохання

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа" глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що нібито Україна дійшла до такого стану, що не може вести управління сама собою.