Що з себе представляють нині відомі політики, з чого вони починали і хто вручив їм той самий "квиток", розібратися намагався блогер Ярослав Вішталюк. Інформації багато і вся вона суцільно про працьовитість і напористості. Ніякого криміналу, впливових родичів або покровителів. Навіть гордість бере, які люди України заправляють.

Детально про це він пише на своїй сторінці в Facebook.


Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман - син завідувача кооперативом, пізніше - власника речового ринку Бориса Іааковbча Гройсмана. У 1994 році, коли йому було 16, Володимир Гройсман обійняв посаду комерційного директора на підприємстві батька, а вже в 24 став депутатом Вінницької міської ради.


Популярні новини зараз
Пільги у розмірі 100%, 50% і 25%: як українцям рахуватимуть доходи для отримання субсидії На українців чекають великі зміни у банках: кредитні ліміти та відмови у позиці Платити доведеться більше, але не всім: для кого тариф на доставку газу може суттєво зрости Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко - онук Петра Якимовича Розенка, глави Держплану УРСР, заступника Голови Ради Міністрів СРСР. З 24-річного віку безперервно перебуває на держслужбі, помічником народного депутата вперше стає в 1994 році, через шість років він вже помічник міністра.


Віце-прем'єр-міністр Іванна Клімпуш-Цинцадзе - батько Орест Клімпуш, до акту проголошення незалежності був директором держінституту автотранспорту УРСР і одночасно керував Радянською ВО "Автотранспорт". У 1992 році пересів у крісло першого міністра транспорту України. Тоді ж Іванна, якій виповнилося 20, полетіла отримувати гарвардську освіту.


Секретар РНБО Олександр Турчинов - колишній секретар райкому комсомолу. Після завідував відділом агітації і пропаганди Дніпропетровського обкому комсомолу. Його батько, Валентин Турчинов, майстер спорту СРСР з волейболу. Олександр в 1991 році (28 років) став главою комітету роздержавлення промисловості Дніпропетровщини.


Спікер парламенту Андрій Парубій - батько Парубій Володимир Іванович, член КПРС, заступник голови Львова. У 18-річному віці (1990 рік) Андрій стає депутатом Львівської обласної ради.


Генеральний прокурор України Юрій Луценко - син Віталія Луценка, першого секретаря Рівненського обкому КПРС, українського нардепа від Комуністичної партії, секретаря ЦК КПУ. У 30-річному віці він стає головою комітету економіки Рівненської ОДА, в 34 - помічником голови уряду.

"Далі набридло дивитися. "Зріз суспільства", "плоть від плоті народної"... Суцільні selfmademan, які своїми зусиллями завдяки таланту і професіоналізму, а також великим знанням, вибилися з самих низів", - пише Ярослав Вішталюк.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що майже півсотні депутатів не з'явилися на голосування, щоб поїсти з Дональдом Трампом.