Українські політики і чиновники часто катаються за кордон, називаючи це "відрядженнями". Оплачуються "вояжі", зрозуміло, з бюджету, куди ми з вами складаємо чесно зароблене.

Як повідомляє портал Рoliteka, міністр МВС Арсен Аваков в минулому році на 3 закордонні відрядження витратив 56 228,39 гривні. За минулий рік міністр побував в Німеччині, Канаді та Франції. Так, на закордонну поїздку в Берлін (Німеччини) з 9 по 11 лютого було витрачено 33,2 тис. гривень, а в Париж і Ліон (Франція) з 20 по 24 листопада - 23 тис. гривень.У свою чергу Нищук на 6 закордонних відряджень витратив 188 626,96 гривні, а на 30 відряджень по Україні - 2 910 гривень. За 2017 рік міністр культури побував з робочими візитами в Канаді, Естонії, Литві, Чехії, Італії та Німеччини. Найдорожчою його відрядженням за кордон була поїздка в Торонто і Оттаву (Канада) з 26 лютого по 3 березня (55 130,15 гривень), а найменшу кількість коштів було витрачено на поїздку до Вільнюса (Литва) з 11 по 12 червня (11 725 , 83 гривень).

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун в минулому році 11 раз з'їздила в закордонні відрядження і зробила 17 робочих візитів по Україні. Зокрема, вона побувала з робочими візитами в Ізраїлі, Швейцарії, США, Великобританії, Угорщини, Канаді та Бельгії. У документах зазначено, що витрати на відрядження Супрун за рахунок МОЗ не здійснювалися.

Популярні новини зараз
Не пустять за кордон, відберуть авто та заборонять полювати: які покарання загрожують боржникам аліментів Чоловік ігнорував біль у пальці, а потім зліг у лікарню з раком нирки: "Залишалося жити кілька днів" У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Скільки передвиборних обіцянок виконали нардепи


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що півсотні українських нардепів не з'явилися на голосування, щоб з'їздити до Трампу поїсти.