Народний депутат України від БПП та колишній журналіст Мустафа Найєм висловив свою думку щодо заяви російської світської левиці та ведучої телеканалу "Дощ" Ксенії Собчак.

Про це нардеп написав у соціальній мережі facebook.

За його словами, надмірний пафос звернення зірки про соціальну мережу "Вконтакте", "м'яко кажучи, не до місця".

"Хотілося б передати Ксенії Собчак. Не те, щоб я все знав про соцмережі та революції, але конкретно Євромайдан, на який вона так наполегливо посилається, починався, координувався і спокійно обходився facebook'ом та twitter'ом. Думаю, мало що про ВК чули і в Тунісі, Ємені, Єгипті та інших країнах", - написав Найєм.

Також, за словами нардепа, три роки тому засновник соцмережі "ВКонтакте" Павло Дуров особисто зізнався, що розлучився зі своєю часткою через те, що ФСБ вимагала від нього передати особисту інформацію організаторів груп Євромайдана.

"Соромлюсь запитати, а чи є десь у мережі посилання на звернення Ксенії до Миколи Патрушева або Володимира Путіна з вимогою припинити це неподобство. Я щось не бачив", - підкреслив Найєм.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Собчак висловила обурення з приводу блокування президентом України Петром Порошенком російських сайтів та соцмереж.