Відомий російський музикант Олексій Лебединcький, відомий раныше як професор Лебединский, назвав скандальне звернення Ксенії Собчак до українського президента Петра Порошенка з приводу заборони соцмереж роботою на розвал України.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Дуже мило, "опозиціонер" Собчак, що сказати... Підірвати довіру і повагу до президента України - це як раз саме те, що треба зараз Україні, що знаходиться в стані війни і слабкої економіки, підступно штовхнути в спину країну, якій і так дуже важко йти", – написав він.

За його словами, своєю заявою вона об’єднала "всю тупу вишивату", яка, поринувши з головою в підконтрольні Кремлю мережі, ніяк не дочекається приходу "Путіна-ясного сонечка".

"Відмінна робота на розвал України, вітаю! Яскравий такий мазочок вийшов, лохам сподобається, але дуже вже смердючий і нездоровий на вигляд для будь-якого лікаря. Тепер встань поруч з Путею, де-небудь в четвертому ряду за спиною, ти заслужила".

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Ще через кілька годин Лебединський порадив Собчак у такому ж дусі, як вона зверталася до Порошенка, передати "вітання" російському президенту і розказати про його справи.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", російській журналістці пригадали "грішок" з її минулого.